Magic: The Gathering - Puzzle Quest

Rol Yapma Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 67,4 MB
  • Version 2.5.0
  • Dil Türkçe
  • Firma D3 Go!
Magic: The Gathering mobil oyununda sihirli bir dünyaya dahil olacak ve güçlü büyüler ile rakiplerinizi yenmeye çalışacaksınız.

Sihirli bir oyun olarak karşımıza çıkan Magic: The Gathering mobil oyununda büyülü kartları toplayarak bir araya getirmeye çalışacaksınız. Güçlü bir ekip istiyorsanız kartlarınızda bir o kadar güçlü olmalıdır. Oyuna başladığınız anda kart setlerini tamamlamak için kendi güçlendirici paketlerinizi tamamlamanız gerekiyor. 

Bilinmeyen hazineler ve tehlikeli yaratıklarla dolup taşan ve hilelerle dolu dinozor yürüyüşü dünyası Ixalan'dan kart toplamak hiç de düşündüğünüz kadar kolay olmayacak fakat siz bunu başarabilirsiniz. Bu eşsiz dünyada yer alarak birbirinden farklı kartları toplamalısınız. Aksi halde rakiplerinize kartı güçsüz konumda olursunuz.

Güçlü bir sistem oluşturduğunuz anda yeni savaşlara katılma hakkını elde edebilirsiniz. Kart toplama sistemi üzerine kurulu olan Magic: The Gathering mobil oyununda hedefiniz her zaman daha fazla kart toplamak ve daha güçlü bir ekibe sahip olmak olmalı.

Arkadaşlarınızı oyuna dahil ederek güçlü bir koalisyon oluşturmak size kalmış bir durumdur. Bir koalisyona katıl ve turnuvalarda bonus ödüller kazanmak için arkadaşlarınızla oynamak her zaman doğru bir karar olacaktır. Güçlü büyüler ile rakiplerinizi yenebilirsiniz. Oyunda yer almak için Android  cihazınıza ücret ödemeden indirebilirsiniz. 

Magic: The Gathering - Puzzle Quest indir